تعمیر گیربکس ام وی ام 530

شما در حال مشاهده هستید تعمیر گیربکس ام وی ام 530

تعمیر گیربکس ام وی ام ۵۳۰

تعمیر گیربکس ام وی ام ۵۳۰ تخصص ماست. مرکز تخصصی تعمیر گیربکس تهران گیربکس از تعمیر کاران ماهر، فنی و آموزش ‌دیده تشکیل شده است که قادراند در کمترین زمان ممکن خودرو را عیب یابی و مشکلات آن را رفع کنند.

در نظر داشته باشید که خودرویتان باید به طور منظم سرویس و تعمیر شود.
اگر تعمیر گیربکس اتومات را به تعمیرکارانی تازه کار و بی تجربه بسپارید، مشکل آن چندین برابر خواهد شد و باید هزینه های اضافی را دوباره برای تعمیرات آن پرداخت کنید.

مشاوره رایگان: 09122005630

خدمات و مزایای تهران گیربکس برای گیربکس ام وی ام 530

 • تامین قطعات یدکی اصل برای گیربکس ام وی ام 530
 • عیب یابی، اورهال و تعمیر گیربکس
 • سرویس های دوره ای مانند تعویض روغن و فیلتر گیربکس ام وی ام 530
 • تعمیرات گیربکس ام وی ام 530 به صورت تخصصی و با گارانتی
 • معاینه گیربکس ام وی ام 530 به وسیله تجهیزات پیشرفته
 • کاربرد لوازم به روز تعمیر گیربکس ام وی ام 530
ویدیوی معرفی تهران گیربکس:
 

درباره ام وی ام 530

معرفی گیربکس ام وی ام 530

چری  A5 که در کشور آن را با ام وی ام ۵۳۰ می‌شناسیم، در سال ۲۰۰۶ میلادی با سه موتور مختلف ۱.۵ لیتری، ۱.۸ لیتری و ۲ لیتری عرضه شد و دارای دو نوع جعبه دنده ۵ سرعته دستی و ۴ سرعته اتوماتیک است.
 در این مطلب قصد داریم به بررسی گیربکس ام وی ام ۵۳۰ پرداخته و نوشته های مربوط به تعمیر و نگهداری آن را ذکر کنیم. با ما همراه باشید.

گیربکس در خودرو نقش انتقال قدرت از موتور به چرخ ها را برعهده دارد. جعبه دنده به کار رفته در خودروهای ام وی ام 530 دستی و اتوماتیک است، که کار با گیربکس دستی آن که مشکل می باشد. گیربکس اتوماتیک این خودرو چهار سرعته است که عدم توازن مناسب قدرت موتور در آن موجب خراب شدن زودهنگام آن خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکل باید به مراکز معتبر جهت تعمیر آن مراجعه کنید؛ زیرا باید هرچه سریعتر مشکلات آن برطرف شود. در غیر این صورت موجب خراب شدن و مشکل پیدا کردن دیگر قسمت‌های خودرو خواهد شد.

 تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام ۵۳۰ را جدی بگیرید و نباید آن را به دست هر تعمیرکاری بسپارید؛ زیرا این خودروهای چینی حساسیت بالایی دارند و تعمیرات آن‌ها از عهده هر کاری بر نمی آید. تهران گیربکس با چندین سال تجربه در زمینه تعمیر گیربکس ام وی ام، در خدمت شما عزیزان است و با بهترین کیفیت و به صرفه ترین قیمت کار خود را انجام می‌دهد.

 در ادامه برخی از علایم خرابی گیربکس ام وی ام ۵۳۰ را ذکر می‌کنیم تا در صورت مشاهده هر یک از آنها بلافاصله به تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید.

علایم خرابی گیربکس ام وی ام 530

نشانه های خرابی گیربکس ام وی ام 530

 • خراب شدن جعبه دنده، خودرو را با مشکلات زیادی مواجه می کند. بعضی افراد با مراجعه منظم به تعمیرگاه جهت سرویس و تعمیر گیربکس خودرویشان سعی می‌کنند که جلوی خراب شدن این قطعه را بگیرند. این روش بهترین راه حل جهت مراقبت از خودرو است. اما گاهی اوقات ممکن است جعبه دنده زودتر مشکل پیدا کند.
   جعبه‌ دنده هم مانند دیگر قسمت‌های خودرو در صورت خراب شدن علایمی را از خود بروز می دهد که با اطلاع از آنها باید به تعمیرگاهی مناسب جهت رفع ایرادات وارده مراجعه کنید.
 • صدای زوزه شدید یا صدایی شبیه بلبیرینگ چرخ می آید که به خاطر خرابی شفت های ورودی و خروجی آن است که ایراد اپیدمی بین تمامی این ماشین های دنده ای هست.
 • روغن گیربکس استفاده شده در جعبه دنده های ام وی ام به کاهش اصطکاک و در نتیجه گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری می کند. اگر این مایع نشت کند مشکلات زیادی را برای خودرویتان به وجود خواهد آورد. نشت این روغن یکی از علایم خراب شدن گیربکس ام وی ام ۵۳۰ است. این نشتی در زیر خودرو به صورت قطره های قرمز رنگ و سیاه دیده می‌شود که در این صورت به یک تعمیر اساسی نیاز دارد.
 • مشکل داشتن خودرو هنگام تعویض دنده یکی از احتمالات خراب شدن جعبه دنده ام وی ام ۵۳۰ است. هر نشانه ای که از مشکل تعویض دنده می تواند نشانه مشکل هیدرولیکی، مکانیکی و الکتریکی آن باشد. در صورت مواجهه با این مشکل خودرویتان را به یک تعمیرگاه تخصصی و کاربلد ببرید تا باعث خراب شدن دیگر قسمت‌های خودرو نشود.
 • اگر در قسمت زیر خودرویتان صداهایی را شنیدید که قبلاً سابقه نداشت، ممکن است جعبه دنده با مشکل مواجه شده باشد. این صداها می تواند تقه زدن، زوزه، کوبیدن و … باشد. در ابتدا گاهی از صداها نیز می تواند ناشی از معیوب شدن بلبرینگ یا مشکلات اگزوز باشد. در هر حالت شما باید خودرویتان را به یک تعمیرکار مورد اعتماد بسپارید تا مشکل آن را رفع کند.
 • اگر خودرویتان بوی سوختگی داد یکی از احتمالات می‌تواند مشکل داشتن سیستم انتقال قدرت آن باشد. این حالت به دلیل سوختن روغن گیربکس اتفاق می افتد. به این ترتیب گیربکس خودرویتان هیچ روغنی را برای روانکاری دریافت نمی‌کند. در صورت بی توجهی به این مشکل عمر جعبه دنده خودرویتان تمام خواهد شد.
   اگر رانندگان به صورت منظم نسبت به تعویض روغن  اقدام نکنند و سطح روغن پایین بیاید، خنک کردن قطعات گیربکس امکان پذیر نخواهد شد و همین موارد موجب بلند شدن بوی سوختگی می شود.
 • اگر هنگام کلاچ گرفتن مجبور به تحمل فشار زیادی باشید و اگر کلاچ به راحتی آزاد نشود باید سریعاً به تعمیرگاه مراجعه کنید. زیرا در صورت بی‌توجهی به آن مشکلات دیگری برای خودرو به وجود خواهد آمد.

مزایای تعمیرگاه تخصصی تهران گیربکس

 

تماس با سرپرست تعمیرگاه: 09122005630

هزینه تعمیر گیربکس ام وی ام ۵۳۰

هزینه تعمیر کردن گیربکس ام وی ام 530

یکی از دغدغه های صاحبان خودرو ام وی ام ۵۳۰ هزینه تعمیر گیربکس آن است. در حالت کلی نمی توان هزینه ثابتی را برای آن در نظر گرفت؛ زیرا عوامل زیادی در خرابی این قطعه دخیل هستند. هر چه مشکل جدی تر باشد هزینه تعمیر آن نیز بیشتر خواهد بود.

 اگر گیربکس خودرو به تعویض قطعه نیاز داشته باشد هزینه آن بسیار بالا خواهد رفت، زیرا قطعات ام وی ام ۵۳۰ گرانقیمت اند.
 تعمیرکاران تهران گیربکس تمام تلاش خود را می‌کنند که تعویض قطعات را تا حد امکان کم کنند تا هزینه زیادی گریبان گیرتان نشود و تنها با تعمیر قطعات، مشکل آن را برطرف کنند.

 تعمیرکاران تهران گیربکس ابتدا گیربکس ام وی ام 530 را توسط دستگاه تست و ارزیابی خواهند کرد و پس از تعیین مشکل اصلی آن، هزینه تعمیر را به اطلاع می رسانند، پس از تایید از طرف شما شروع به تعمیر خواهند کرد.

استعلام هزینه تعمیر: 09122005630

مقالات مرتبط:

تعمیر گیربکس ام وی ام

تعمیر گیربکس ام وی ام x33

تعمیر گیربکس اتوماتیک ام وی ام x22

تعمیر گیربکس ام وی ام 110

تعمیر گیربکس ام وی ام 315

تعمیر گیربکس ام وی ام 550

میلاد سرلک

میلاد سرلک هستم. مهندسی مکانیک خوندم و بیش از 16 سال سابقه تعمیر گیربکس خودرو دارم. 10 سالی هست که به صورت تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک انواع خودروهای خارجی و ایرانی رو انجام میدم. هدفم اینه که تمامی تجارب شخصی، اطلاعات فنی و نکات مهم انواع گیربکس های اتوماتیک رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم

دیدگاهتان را بنویسید